Фентаніл. Теорія і практика застосування, типові помилки при виписуванні рецепту, запитання.

Обговорюється коротка теорія і практичні аспекти застосування Фентанілових пластирів у знеболюючій терапії паліативних пацієнтів. Надаються відповіді на найчастіші питання. Обговорюються практичні аспекти застосування. Виправляємо помилки при виписуванні рецептів на «рожевих бланках».

Розмова про роботу: з якими проблемами стикаються лікарі паліативної допомоги в Українських реаліях.

До Вашої уваги дадається запис онлайн-розмови 22.11.20 з моїм коллегою Андрієм Гардашніковим  (якого я надзвичайно поважаю як спеціаліста, та люблю і ціную — як порядну людину).  Ми обговорювали ті моменти, що супроводжують лікарів паліативної допомоги (і не тільки). Зазвичай  це робочі моменти пов’язані із певною стигматизацією методів лікування, острахами системи що погіршують стан речей, та багато іншого. Буде цікаво як лікарям, пацієнтам та особам що доглядають за паліативними пацієнтами. Приємного перегляду. 😉

Витаминная капельница как метод профилактики

Напряженный ритм жизни каждого современного человека зачастую не соответствует критериям здорового и правильного образа жизни. Неправильный рацион питания, пагубные привычки, частые стрессы и утомления. Именно эти факторы ведут к снижению иммунитета и недостатку энергетических запасов организма. Из-за падения иммунитета риск простудиться или подхватить инфекцию возрастает в несколько раз, возможно возникновение патологий и гормональных сбоев, а также развитие онкологий.

Как предотвратить неприятные последствия и помочь организму?

Читать далее «Витаминная капельница как метод профилактики»